3. Провести фізикальне обстеження хворого із артеріальною гіпертензією
Скачати 28.85 Kb.
Дата конвертації21.04.2016
Розмір28.85 Kb.
Перелік практичних навичок для підготовки до підсумкового контролю засвоєння модуля 2 «Симптоми та синдроми при захворюваннях внутрішніх органів».

1.Провести фізикальне обстеження хворого із мі тральною вадою серця. Визначити провідні симптоми та синдроми.

2.Провести фізикальне обстеження хворого із аортальною вадою серця. Визначити провідні симптоми та синдроми.

3.Провести фізикальне обстеження хворого із артеріальною гіпертензією.

Визначити провідні симптоми та синдроми.

4.Провести розпит хворого на ішемічну хворобу серця (стабільну стенокардію напруги), деталізувати больовий синдром, визначити функціональний клас пацієнта.

5.Провести загальний огляд та фізикальне обстеження хворого на гострий інфаркт міокарда. Визначити провідні симптоми та синдроми.

6.Оцінити ЕКГ хворого із гострим інфарктом міокарда, визначити характера локалізацію ураження серцевого м’яза.

7.Провести фізикальне обстеження хворого із серцевою недостатністю. Визначити основні симптоми та синдроми, встановити функціональний клас пацієнта.

8.Провести розпит та огляд хворого із обструктивним захворюванням легень. Визначити основні симптоми та синдроми, з ураженням даних спірографії встановити стадію захворювання.

9.Провести пальпацію, перкусію грудної клітки та аускультацію легень у хворого із обструктивним захворюванням легень. Визначити основні симптоми та синдроми.

10.Провести розпит та фізикальне дослідження хворого на пневмонію. Визначити основні симптоми та синдроми.

11.Провести розпит та фізикальне обстеження хворого із плевритом. Визначити характер плевриту, основні симптоми та синдроми при ньому.

12.Провести розпитування, огляд та пальпацію живота у хворого на хронічний гастрит. Визначити провідні синдроми.

13.Проаналізувати результати дослідження шлункового вмісту у хворого на хронічний гастрит. Визначити стан шлункової секреції та оцінити його кислоутворюючу функцію.

14.Провести розпитування, огляд та пальпацію живота у хворого на виразкову хворобу. Визначити основні синдроми, розпізнати можливу локалізацію виразки.

15.Провести розпитування, огляд та пальпацію живота у хворого на хронічний холецистит. Перевірити основні симптоми, характерні для ураження жовчного міхура. Визначити основні синдроми.

16.Провести розпитування, огляд та пальпацію живота у хворого на хронічний холангіт. Визначити основні синдроми.

17.Оцінити дані багатомоментного дуодентального зондування пацієнта із захворюванням жовчнокам’яних шляхів. Визначити основні симптоми та локалізацію ураження.

18.Провести розпитування та огляд хворого на гепатит (або цироз печінки). Визначити основні симптоми тасиндроми.

19.Провести фізикальне дослідження хворого на гепатит (або цироз печінки). Визначити основні синдроми з урахуванням даних біохімічного дослідження крові та аналізу сечі.

20.Провести фізикальне дослідження хворого із захворюванням нирок (пієлонефритом або гломерулонефритом). Визначити основні синдроми.

21.Проаналізувати загально клінічний аналіз сечі хворого із захворюванням нирок, аналіз сечі за Зимницьким та Нечипоренком. Визначити основні симптоми та синдроми. Зробити висновок про характер ураження нирок.

22.Провести фізикальне обстеження хворого із анемією. Визначити основні симптоми та синдроми, з урахуванням загального аналізу крові визначити характер анемії.23.Проаналізувати загальний аналіз крові хворого на лейкоз. Визначити основні лабораторні симптоми та вид хронічного лейкозу.

24.Провести розпитування та загальний огляд хворого на цукровий діабет, дослідити пульс на судинах верхніх та нижніх кінцівок та артеріальний тиск. Визначити основні симптоми та синдроми.


База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка