Рішення №1315 від 17 лютого 2015 року Про Регіональну програму надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю
Скачати 242.13 Kb.
Дата конвертації17.04.2016
Розмір242.13 Kb.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХXIII сесія VI скликанняРІШЕННЯ № 1315

від 17 лютого 2015 року


Про Регіональну програму надання медичної допомоги хворим

нефрологічного профілю
Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Львівської обласної ради від 20 січня 2015 року № 1290 "Про обласний бюджет Львівської області на 2015 рік"; враховуючи висновки постійних комісій з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Регіональну програму надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2015 рік (далі – Програма), що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту (Б. Чечотка) і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (Я. Качмарик).

Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙ

Затверджено Затверджено

Голова Львівської обласної Голова Львівської

державної адміністрації обласної ради

______________О. М. СИНЮТКА _____________П. Н. КОЛОДІЙ

«___» ___________2015 року «___» ___________2015 року
Погоджено

Перший заступник голови

обласної державної адміністрації

______________

«___» ___________20___ року

Регіональна програма надання медичної допомоги

хворим нефрологічного профілю

Погоджено Погоджено

Голова постійної депутатської комісії Голова постійної депутатської

з питань бюджету та соціально - комісії з питань материнства, економічного розвитку охорони здоров’я та соціального Львівської обласної ради захисту Львівської обласної ради

____________Я. Д. КАЧМАРИК ______________Б. Р. ЧЕЧОТКА

«___» ___________2015 року «___» ___________2015 року

Погоджено Погоджено

Заступник голови Львівської обласної Директор департаменту фінансів

державної адміністрації Львівської обласної державної

адміністрації


________________Ю. Т. ПІДЛІСНИЙ __________________О. І. ДЕМКІВ

«___» ___________2015 року «___» ___________2015 рокуПогоджено Погоджено

Директор департаменту економічного Директор департаменту

розвитку, інвестицій, торгівлі та охорони здоров’я Львівської

промисловості Львівської обласної обласної державної адміністрації

державної адміністрації

___________В. М. ЛОЗИНСЬКИЙ ____________Б. Р. ЧЕЧОТКА

«___» ___________2015 року «___» ___________2015 року

Регіональна програма надання медичної допомоги

хворим нефрологічного профілю


 1. ВСТУП

Протягом останнього десятиріччя у Львівській області, як і в цілому в Україні, спостерігається значне зростання рівня ниркових захворювань. Станом на 1 січня 2014 р. майже 1,2 млн жителів України потребували нефрологічної допомоги. Тим часом система надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю нездатна забезпечити її необхідний рівень, у зв’язку з чим постійно зростають кількісні показники інфікування сечової системи, уражень нирок у наслідок цукрового діабету та артеріальної гіпертензії. Окрім того, до 30 % хворих працездатного віку потрапляють до нефрологічних закладів з термінальним ступенем хронічної ниркової недостатності і зберегти їх життя можна лише за допомогою діалізу або трансплантації донорської нирки.

Комплекс проблем, пов’язаних із профілактикою, діагностикою та лікуванням хвороб сечовидільної системи, не втрачає актуальності як в Україні, так і в усьому світі. Це насамперед пов'язано з прогресуючим перебігом хвороб нирок, поступовим зниженням їх функції та необхідністю застосування високовартісної замісної ниркової терапії. 


2. ОБҐРУНТУВАННЯ ПРОБЛЕМИ

Загалом актуальність проблеми випливає з наступних позицій: 1. Більше ніж 500 млн осіб в світі – кожен 10-й дорослий – мають ураження нирок. Кожний рік мільйони осіб помирають від первинних гострих серцевих нападів та ударів, які є наслідком невизначеної раніше патології нирок.

 2. В Україні кількість хворих з хронічною нирковою недостатністю III-IV стадії зросла за останні 2 роки більше ніж вдвічі. 3000 осіб потребують замісної ниркової терапії, більше ніж половина з них реально потребують трансплантації нирки.

 3. Щорічно армія потенційних кандидатів на ЗНТ зростає майже на 30%.

 4. 80% бюджету на охорону здоров’я усіх країн, що є лідерами суспільного здоров’я, витрачається на ЗНТ та трансплантацію нирок.

 5. Патологія нирок є великою міждисциплінарною проблемою, що поєднує майже 13 спеціальностей медицини.

 6. Ключовими проблемами світового суспільства є ураження нирок при цукровому діабеті, системних захворюваннях, гіпертонічній хворобі.

 7. У зв’язку з постійно зростаючою резистентністю патогенної флори зростає кількість хронічних запальних захворювань урогенітальної сфери, що призводить до раннього розвитку хронічного захворювання нирок.

 8. Великою проблемою є збільшення сечокам’яної хвороби, зростання патології нирок у дітей та вагітних жінок.

 9. Хвороби нирок стоять на одному з перших місць в групі факторів ризику зростання серцево-судинної смертності.

Набута внаслідок цих захворювань ТХНН вимагає проведення замісної ниркової терапії (методом гемодіалізу або перитонеального діалізу). З огляду на те, що близько 70% хворих на ТХНН – громадяни працездатного віку, лікування їх є важливим соціальним завданням. При належному проведенні замісної ниркової терапії і повному медикаментозному забезпеченні такі хворі зберігають прийнятну якість життя, включаючи працездатність.

За статистичними даними забезпеченість населення Європи з ТХНН замісною нирковою терапією за 2012 рік становила в середньому 450 на 100 тис. населення, у Польщі 130 на 100 тис. населення (найвищим показник був у Великобританії – 650, найнижчим – у Румунії – 50).

За статистичними даними забезпеченість населення України з ТХНН замісною нирковою терапією за 2013 рік по Україні становила 15,9 на 100 тис. населення, по Львівській області 20,7 на 100 тис. населення (найвищим показник був у Івано-Франківській області – 32, найнижчим – у Луганській – 8,3).

Станом на 1.01.2015 року Львівська обласна клінічна лікарня в цілому забезпечує проведення програмного гемодіалізу 317 пацієнтам на базі відділення хронічного гемодіалізу та відділень амбулаторного гемодіалізу №1 і №2. На амбулаторному обліку знаходиться 47 пацієнтів, які отримують ЗНТ методом перитонеального діалізу.

Відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу № 1 на 4 діалізних місця (на базі Червоноградської ЦМЛ) працює з 12.09.2007 року. За 2014 рік замісну ниркову терапію отримували 36 пацієнтів з м. Червонограда, Сокальського та Радехівського районів, з них померло - 7. На 1.01.15 року продовжують лікування методом гемодіалізу 29 пацієнтів. У відділенні проведено 4 113 процедур гемодіалізу, що на 432 більше, ніж у 2013 році.

Відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу № 2 на 6 діалізних місць (на базі Дрогобицької ЦМЛ) працює з 27 травня 2008 року. З південно-західного регіону (Стрийський, Дрогобицький, Турківський, Самбірський, Старосамбірський райони області) у 2014 році замісну ниркову терапію отримувало 57 пацієнтів, з них померло - 10, змінили постійне місце проживання - 4, трансплантація донорської нирки - 1. На 1.01.15 року продовжують лікування методом гемодіалізу 42 пацієнти. У відділенні проведено 5 778 процедур гемодіалізу, що на 141 більше, ніж у 2013 році.

Станом на 1.01.2015 року відділення хронічного гемодіалізу ЛОКЛ забезпечує проведення програмного гемодіалізу 246 пацієнтам та 1 пацієнту з гострим пошкодженням нирок. На обліку відділення 27 пацієнтів з сформованим судинним доступом, яким ближчим часом необхідно розпочати лікування гемодіалізом. У відділенні проведено 36 519 процедур гемодіалізу, що на 1 825 більше, ніж у 2013 році.

Територіально розпочати вирішення проблеми забезпечення дорослого населення області замісною нирковою терапією може створення відділень амбулаторного хронічного гемодіалізу у м. Новояворівську, Стрию та Буську.

Трансплантація як метод лікування низки найтяжчих захворювань людини застосовується у випадках, коли усунення небезпеки для життя або відновлення здоров'я пацієнта іншими методами лікування неможливе. Діяльність трансплантологічної служби у Львівській області сконцентрована в Центрі трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів Львівської обласної клінічної лікарні на базі відділень хронічного гемодіалізу та судинної хірургії.

Одним із ключових моментів у досягненні належного та довготривалого функціонування трансплантованих органів є пожиттєве забезпечення пацієнтів адекватною імуносупресійною терапією за рахунок безоплатного відпуску лікарських засобів таким хворим з пересадженими органами у відповідності до вимог чинного законодавства.


 1. МЕТА ПРОГРАМИ

Метою Програми є :

 • Надання якісної замісної ниркової терапії, що дозволить забезпечити відповідну медичну і соціальну реабілітацію пацієнтам з термінальною хронічною нирковою недостатністю.

 • Збільшення доступності лікування методом діалізу шляхом удосконалення методів діалізної терапії.

 • Надання якісної імуносупресорної терапії хворим з трансплантованими (пересадженими органами), що покращить їх медичну та соціальну реабілітацію, дозволить збільшить час виживання трансплантованого органу та тривалість життя кожного хворого.

 • Широке застосування екстракорпоральних методів у комплексній терапії гострої патології нирок.


4. ОСНОВНІ ШЛЯХИ ТА СПОСОБИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ.

Основними шляхами та способами розв’язання проблеми є наступні:

4.1. Удосконалення організаційних основ служби замісної ниркової терапії.

4.2. Забезпечення належних схем лікування хворих з термінальною нирковою недостатністю програмним гемодіалізом (враховуючи наявну на даний час кількість пацієнтів, які отримують діалізну терапію – 360 осіб) із застосуванням сучасних методик гемодіалізу, плазмоферезу, гемосорбції та інших еферентних методів, що дозволить адекватно надавати медичну допомогу пацієнтам з гострою нирковою патологією, а також хворих з трансплантованими (пересадженими) органами.

4.3. Постійне поновлення бази даних пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю, що дозволить прогнозувати кількість хворих, які потребують лікування методом діалізної терапії.

4.4. Створення відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу у Яворівському районі, що буде сприяти розвантаженню відділення хронічного гемодіалізу ЛОКЛ, наблизить місце лікування до місця проживання, дозволить пацієнтам вести звичний спосіб життя.

4.5. Забезпечення відділення хронічного гемодіалізу ЛОКЛ і відділень амбулаторного хронічного гемодіалізу у м. Червонограді, м. Дрогобичі і м. Новояворівську сучасними системами водоочищення.

4.6. Забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання відділення хронічного гемодіалізу та відділень амбулаторного хронічного гемодіалізу ЛОКЛ.

4.7. Широке впровадження у практику методів перитонеального діалізу, що дозволить забезпечити лікування пацієнтів з віддалених від діалізних відділень територій, а також продовжить життя пацієнтам, яким неможливо сформувати судинний доступ для проведення програмного гемодіалізу.

4.8. Максимальне охоплення у межах фінансового ресурсу всієї групи пацієнтів, які відповідно до медичних показів можуть отримувати замісну ниркову терапію методом перитонеального діалізу, в першу чергу пацієнтів працездатного віку, з залишковою функцією нирок, котрі проживають у віддалених районах області, пацієнтів з цукровим діабетом та пацієнтів, яким неможливо сформувати судинний доступ для проведення програмного гемодіалізу.


5. ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНОЇ МЕТИ.

Завдання Програми – впровадження методів ранньої діагностики ниркової недостатності, застосування профілактичних заходів, які запобігають прогресуванню ниркових захворювань та використання сучасних методик діалізної терапії, які забезпечать медико-соціальну реабілітацію пацієнтів з хронічною хворобою нирок V стадії зі своєчасним відбором пацієнтів на трансплантацію донорської нирки, що є найефективнішим методом замісної ниркової терапії.

Заходи для втілення поставленої мети розроблені у відповідності до принципів доказової медицини і пов’язані з аналізом ефективності впровадження сучасних технологій у провідних країнах світу та наведені в додатку 3.
6. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ.

6.1. Реалізація Програми забезпечить покращення хворим з ТХНН доступності лікування методом діалізу і, відповідно, надасть можливість зберегти життя таким пацієнтам.

6.2. Покращення якості надання замісної ниркової терапії дозволить забезпечити відповідну медичну і соціальну реабілітацію хворим, зменшити показник летальності та ступінь інвалідизації мешканців Львівської області.
7. ОБСЯГИ ТА ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ.

Фінансове забезпечення Програми буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету, бюджетів міст і районів області, а також інших джерел не заборонених згідно з чинним законодавством.

Дія Програми в частині забезпечення пацієнтів з термінальною хронічною нирковою недостатністю розхідними матеріалами для проведення процедур гемодіалізу та забезпечення пацієнтів, які отримують замісну ниркову терапію методом перитонеального діалізу розхідними матеріалами для перитонеального діалізу, розпочинається з моменту прийняття Програми та завершення процедур їх закупівлі згідно з вимогами чинного законодавства України.

До цього моменту забезпечення лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю розхідними матеріалами здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених в кошторисі Львівської обласної клінічної лікарні.8. КОНТРОЛЬ ЗА РЕАЛІЗАЦІЄЮ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ.

Загальний контроль за ходом реалізації Програми здійснюватиметься Львівською обласною державною адміністрацією, поточна координація та контроль за виконанням заходів Програми, їх моніторинг та оцінка за визначеним переліком індикаторів – Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.


Додаток 1

до Програми


ПАСПОРТ

(загальна характеристика обласної (бюджетної ) цільової програми)
Регіональна програма надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю

(назва програми)

1. Ініціатор розроблення Програми: департамент охорони здоров’я відповідно до Державної Програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».

2. Дата, номер документа про затвердження Програми: ____________

3. Розробник Програми: департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

4. Співрозробники Програми: Львівська обласна клінічна лікарня.

5. Відповідальні виконавці Програми: департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна клінічна лікарня.

6. Учасники Програми: департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна клінічна лікарня, міські та районні заклади охорони здоров’я.

7. Термін реалізації Програми: 2015 рік.

8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, тис. грн, всього, 56 160,8 тис. грн, у тому числі:

8.1. коштів обласного бюджету 37 600,0 тис. грн

8.2. кошти бюджетів міст та районів області 11 920,8 тис. грн

8.3. коштів інших джерел 6 640,0 тис. грн

Керівник установи - головного розпорядника коштів

директор департаменту охорони здоров’я Б. Р. ЧЕЧОТКА_____________

(П. І. Б.) (підпис)

Відповідальний виконавець Програми –

головний лікар ЛОКЛ М. М. ГИЧКА _ ________

(П. І. Б.) (підпис)

Список

скорочень, які використовуються в тексті Програми:
ХНН – хронічна ниркова недостатність ;

ЗНТ – замісна ниркова терапія ;

ТХНН – термінальна хронічна ниркова недостатність ;

ДОЗ ЛОДА – департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної

адміністрації ;

ЛОКЛ – Львівська обласна клінічна лікарня.


Додаток 2

до Програми


Ресурсне забезпечення обласної (бюджетної) цільової програми*

Регіональна програма надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю

(назва програми)
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми, тис. грн

2015 рік

Усього витрат на виконання Програми

Усього,

56 160,8

56 160,8

у тому числіобласний бюджет

37 600,0

37 600,0

районні, міські (міст обласного підпорядкування) бюджети**

11 920,8

11 920,8

бюджети сіл, селищ, міст районного підпорядкування**кошти небюджетних джерел**

6 640,0

6 640,0

*якщо строк виконання програми 5 і більше років, вона поділяється на етапи і таблиця оформляється на кожний з них окремо.

**кожний бюджет та кожне джерело вказується окремо.
Керівник установи - головного розпорядника коштів

директор департаменту охорони здоров’я Б. Р. ЧЕЧОТКА_____________

(П. І. Б.) (підпис)

Відповідальний виконавець Програми –

головний лікар ЛОКЛ М. М. ГИЧКА _ ___________

(П. І. Б.) (підпис)

тел.:275-50-20

Додаток 3

до Програми
Перелік завдань, заходів та показників районної (бюджетної) цільової програми*

Регіональна програма надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю

(назва програми)з/п

Назва завдання

Перелік заходів завдання

Показники виконання заходу, один. виміру

Виконавець заходу, показника

Фінансування

Очікуваний результат

джерела**

обсяги, тис. грн

2015 рік***

1.

Забезпечення розхідними матеріалами для проведення процедур гемодіалізу, гемодіафільтрації, мембранного плазмаферезу, перитонеального діалізу пацієнтам з хронічною хворобою нирок V стадії

Забезпечити лікування програмним гемодіалізом пацієнтів з термінальною нирковою недостатністю розхідними матеріалами для проведення процедур гемодіалізу

Показник затрат - закупівля комплектів для гемодіалізу, комплектів для гемодіафільтрації

Показник продукту – забезпечення пацієнтів програмним гемодіалізом

Показник ефективності – адекватна медико-соціальна реабілітація пацієнтів з ХНН V стадії

Показник якості - зростання якості надання замісної ниркової терапії, зниження смертності серед популяції діалізних пацієнтів

ДОЗ ЛОДА

ЛОКЛ

Кошти обласного бюджету

28 000,0Адекватна медична і соціальна реабілітація хворих з термінальною нирковою недостатністю (прогнозований приріст процедур 7,5 %)

Забезпечити пацієнтів, які отримують замісну ниркову терапію методом перитонеального діалізу, розхідними матеріалами для проведення процедур перитонеального діалізу.

Показник затрат - закупити розхідні матеріали (перитонеальні розчини, ковпачки) для забезпечення пацієнтів.

Показник продукту – забезпечення пацієнтів перитонеальним діалізом

Показник ефективності – адекватна медико-соціальна реабілітація пацієнтів з ХНН V стадії.

Показник якості - зростання якості надання замісної ниркової терапії, зниження смертності серед популяції діалізних пацієнтів

ДОЗ ЛОДА

ЛОКЛ

Кошти обласного бюджету

9 600,0

Забезпечити пацієнтам постійний амбулаторний перитонеальний діаліз та автоматизований перитонеальний діаліз

2.


Створення в закладах охорони здоров’я належних умов перебування хворих, що отримують замісну ниркову терапію, покращення їх матеріально-технічної бази

Забезпечення стаціонарних та амбулаторних хворих адекватними умовами перебування у стаціонарі

Показник затрат – закупити розхідні матеріали для проведення ремонтних робіт у відділенні хронічного гемодіалізу

Показник продукту - проведення поточного ремонту у відділенні хронічного гемодіалізу ЛОКЛ

Показник ефективності - покращиться якість надання стаціонарної у відділенні хронічного гемодіалізу

Показник якості – створення адекватних умов перебування пацієнтів у стаціонарі

ЛОКЛ

Небюджетні кошти

400,0

Покращиться якість надання стаціонарної допомоги у відділенні хронічного гемодіалізу, яке має спільний ліжковий фонд для хворих, які отримують замісну ниркову терапію, та відділеннях амбулаторного

гемодіалізу № 1, 2, 3

Забезпечити відділення хронічного гемодіалізу, відділення амбулаторного гемодіалізу №1, №2, № 3 ЛОКЛ сервісним обслуговуванням і ремонтом апаратів

штучна нирка ” і системи водоочищенняПоказник затрат – забезпечення необхідними запчастинами і сервісним обслуговуванням наявної апаратури

Показник продукту - проведення регламентних робіт та вчасний ремонт медичного обладнання.

Показник ефективності – безперебійна робота наявного медичного обладнання

Показник якості - зростання якості надання замісної ниркової терапії, зниження смертності серед популяції діалізних пацієнтів

ЛОКЛ

Небюджетні кошти

750,0

Безперебійна робота обладнання (парк апаратури: шість систем водоочищення

(2014 рік -5), 66 апаратів «штучна нирка» (у 2014 році -54), забезпечення обслуговування та експлуатації апаратури

Закупити необхідне обладнання для функціонування

4-х відділень гемодіалізу

Показник затрат – закупівля та встановлення системи водоочищення, апаратів «штучна нирка», функціональних ліжок, меблів медичних, циклерів для перитонеального діалізу

Показник продукту – забезпечення розширення мережі надання замісної ниркової терапії

Показник ефективності – адекватна медико-соціальна реабілітація пацієнтів з ХНН V стадії.

Показник якості - зростання якості надання замісної ниркової терапії, зниження смертності серед популяції діалізних пацієнтів

ЛОКЛ

Небюджетні кошти
кошти районного бюджету Яворівського району

5 490,0


200,0

Створення четвертого відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу у м. Новояворівську Львівської області, що забезпечить доступність лікування методом гемодіалізу мешканцям Яворівського та Мостиського районів області, дозволить їм вести звичний спосіб життя
Забезпечення імуносупресорною терапією хворих з трансплантованими (пересадженими) органами, у тому числі дітей

Забезпечення надання медикаментозної допомоги хворим з пересадженими органами

Показник затрат - закупити медикаментозні препарати для надання імуносупресорної терапії хворим з трансплантованими (пересадженими) органами.

Показник продукту – забезпечення імуносупресорною терапією пацієнтів

Показник ефективності – адекватна медико-соціальна реабілітація пацієнтів пересадженими органами.

Показник якості - зростання якості надання імуносупресорної терапії хворим, збільшення тривалості життя хворих та зниження рівня їх смертності

Центральні міські заклади охорони здоров’я, центральні районні заклади охорони здоров’я

кошти бюджетів міст обласного підпорядкування, бюджетів міст та районів області

11 720,8

Медична і соціальна реабілітація осіб з трансплантованими (пересадженими) органами, збільшення часу виживання трансплантованого органу та тривалості життя хворого

Усього на етап або на Програму:
56 160,8,

у т.ч.

37600,0 – кошти обласного бюджету,

11920,8 –

кошти бюджетів міст та районів області,

6 640,0 – небюджетних коштів
* якщо строк виконання програми 5 і більше років, вона поділяється на етапи і таблиця заповнюється на кожний з них окремо.

** вказується кожне джерело окремо.

*** завдання, заходи та показники вказуються на кожний рік програми.

Керівник установи -


головного розпорядника коштів Б. Р. ЧЕЧОТКА

(П. І. Б.) (підпис)

Відповідальний
виконавець Програми М. М. ГИЧКА ___ __________________

(П. І. Б.) (підпис)тел.: 275-50-20Додаток до Програми

ПОТРЕБА

у фінансовому ресурсі для проведення імуносупресорної терапії

хворим з трансплантованими (пересадженими) органами

з/п

Місцеві бюджети міст обласного підпорядкування, міст і районів області

Контингент (кількість хворих з пересадженими органами, що потребують лікування), осіб

Потреба в коштах, тис. грн

1

м. Львів

33

3657,0

2

м. Борислав

5

646,4

3

м. Дрогобич

1

141,2

4

м. Моршин

 

 

5

м. Новий Розділ

 

 

6

м. Новояворівськ

1

25,9

7

м. Самбір

 

 

8

м. Стебник

1

129,2

9

м. Стрий

3

210,7

10

м. Трускавець

 

 

11

м. Червоноград

3

359,8

 

Разом по бюджетах міст

47

5170,2

12

Бродівський

 

 

13

Буський

2

327,4

14

Городоцький

4

417,9

15

Дрогобицький

3

104,9

16

Жидачівський

2

286,1

17

Жовківський

5

625,2

18

Золочівський

5

788,5

19

Кам׳янка-Бузький

2

246,0

20

Миколаївський

1

77,8

21

Мостиський

4

573,1

22

Перемишлянський

1

104,9

23

Пустомитівський

6

709,8

24

Радехівський

3

276,1

25

Самбірський

5

479,4

26

Сколівський

 

 

27

Сокальський

6

457,4

28

Старосамбірський

2

228,9

29

Стрийський

5

542,5

30

Турківський

2

141,2

31

Яворівський

2

163,5

 

Разом по бюджетах районів

60

6550,6

 

Разом по бюджетах міст і районів області

107

11720,8


База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка