Тематичний план II курс по догляду за хворими
Скачати 35.84 Kb.
Дата конвертації24.04.2016
Розмір35.84 Kb.
"Затверджую"

Проректор по учбовій роботі

проф. Ю.Й. Гумінський

" " 2010 г.


Тематичний план II курс по догляду за хворими
часы

1

Тема 13. Особливості догляду за хірургічними хворими в приймальному відділенні.Структура і організація роботи приймального відділення. Санітарно - гігієнічний режим в приймальному відділенні.

2

2

Тема 14. особливості догляду за хірургічними хворими в приймальному відділенні.Особливості санітарної обробки хворих з хірургічною патологією в приймальному відділенні. Особливості проведення антропометрії та термометрії хворому з хірургічною патологією. Транспортування хворого з хірургічною патологією.

2

3

Тема 15. Організація роботи в хірургічному стаціонарі.Основні принципи медичної етики і деонтології в хірургічній клініці. Структура хірургічної клініки. Вимоги до особистої гігієни та одягу медперсоналу в хірургічному стаціонарі

2

4

Тема 16. Організація роботи в хірургічному стаціонарі.Організація роботи середнього та молодшого медичного персоналу.

2

5

Тема 17. Санітарно-гігієнічний режим у хірургічному стаціонарі. Методи антисептики.Основні принципи дотримання санітарно-гігієнічного режиму в хірургічному відділенні, його значення у боротьбі з внутрішньо-госпітальною інфекцією. Правила прибирання приміщень хірургічного стаціонару.

2

6

Тема 18. Санітарно-гігієнічний режим у хірургічного стаціонарі. Методи антисептики.Поняття про антисептику, сучасні методи антисептики. Дезінфекція виробів медичного призначення.

2

7

Тема 19. Догляд за хворими в передопераційному періоді. Визначення та задачі передопераційного періоду. Передопераційна підготовка хворого до ургентного та планового втручання. Догляд за шкірою, санація ротової порожнини, підготовка шкіри операційного поля, підготовка шлунково-кишкового тракту у хворого, що йде на оперативне лікування.

2

8

Тема 20. Особливості догляду за хворими, що перенесли оперативне лікування.Поняття про післяопераційний період. Догляд за хворими в післяопераційному періоді, профілактика можливих ускладнень. Харчування важкохворих. Особливості догляду за хворими, що агонують

2

9

Тема 21. Асептика. Організація роботи в операційному блоці.Визначення асептики. Підготовка до стерилізації перев’язочного матеріалу, операційної білизни, хірургічного інструментарію. Структура операційної. Організація роботи в операційному блоці.

2

10

Тема 22. Догляд за хворими в операційному блоці.Санітарно-гігієнічний режим в операційному блоці. Види прибирань в операційній. Приготування дезінфікуючих розчинів для прибирання операційної.

2

11

Тема 23. Догляд за хворими в операційному блоці.Поняття про обробку рук хірурга та операційного поля. Приготування розчинів для передопераційної обробки рук правила одягання операційної белізни. Транспортування хворих в операційну.

2

12

Тема 24. Догляд за хворими в чистій перев’язочній. Структура чистої перев’язочної. Організація роботи в чистій перев’язочній. Види прибирань в чистій перев’язочній, підготовка дезинфікуючих розчинів. Санітарно-гігієнічні вимоги до медперсоналу, перев’язочного матеріалу, інструментарію, що запобігають розповсюдженню внутрішньолікарняної інфекції. Утилізація перев’язочного матеріалу.

2

13

Тема 25. Догляд за хворими в гнійній перев’язочній. Структура чистої та гнійної перев’язочній. Організація роботи в перев’язочній. Види прибирань в перев’язочній. Санітарно-гігієнічні вимоги до персоналу перев’язочної, перевязувального матеріалу, інструментарію, які попереджають розповсюдження внутрішньолікарняної інфекції. Порядок накриття стерильного столика в перев’язочній. Порядок проведення утилізації використаного перев’язочного матеріалу. Організація догляду за хворими з анаеробною інфекцією.

2

Зав. кафедри загальноїхірургії, д.м.н., проф. М.Д.Желіба
.


База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка