Управління освіти, молоді та спорту баришівської районної державної адміністрації районний методичний кабінет баришівської районної ради освіта баришівщини
Сторінка1/6
Дата конвертації18.04.2016
Розмір1.07 Mb.
  1   2   3   4   5   6
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ОСВІТА БАРИШІВЩИНИ

В ЦИФРАХ І ФАКТАХ

(2013/2014 навчальний рік)

ІНФОРМАЦІЙНО–АНАЛІТИЧНИЙ

ЗБІРНИК


2014


Рекомендовано до друку науково-методичною радою районного методичного кабінету Баришівської районної ради Київської області


ОСВІТА БАРИШІВЩИНИ В ЦИФРАХ І ФАКТАХ

(2013/2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК): ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЗБІРНИК

У збірнику подано систематизовані аналітичні матеріали, що характеризують організаційні та науково-методичні аспекти освітньої галузі Баришівського району в 2013/2014 навчальному році.

Інформаційно-аналітичний збірник адресовано працівникам управління освіти, молоді та спорту, районного методичного кабінету, керівникам навчальних закладів, педагогічним працівникам району.Редакційна колегія: Слухай Н.М., Загорулько О. В., Луценко Т.І., Бойко О.М., Богдан Л.А., Галушка І.М., Гапич С.Б., Деркач Н.М., Кушнір Г.Д., Маярчук С.Г. С.Г., Предко Н.Д., Савченко Т.А.
Відповідальний секретар: Загорулько О.В.

Комп’ютерний набір та верстка: Слюсаренко С. В., Гордійчук А.В.

ЗМІСТ


Вступ

3

1.

Дошкільна освіта

7

2.

Загальна середня освіта

11

3.

Шестирічна дитина в школі

13

4.

Інформаційно-навчальне середовище

15

5.

Дослідно-експериментальна робота та інноваційна діяльність

19

6.

Обдарована дитина

21

7.

Психологічний супровід навчально-виховного процесу

34

8.

Освіта дітей з особливими потребами

39

9.

Професійний розвиток педагогічних кадрів та науково – методична робота

43

10.

Кадрове забезпечення закладів освіти

53

11.

Охорона здоров’я

54

12.

Позашкільна освіта

57

13.

Фізична культура і спорт

64

14.

Рейтингова оцінка діяльності закладів освіти за 2013/2014 н. р.


69

Вступне слово
2013/2014 навчальний рік став особливим в контексті суспільно-політичної ситуації, що відбувається в Україні: рік святкування 200 – річчя великого Кобзаря, рік трагічних подій на Майдані та Революції Гідності, рік військового протистояння на Сході країни, рік усвідомлення, що Україна - Європейська держава, а українці - нація волелюбна та свідома.

Управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, забезпечуючи реалізацію державної політики в галузі освіти і виховання, спрямувало свої зусилля на виконання «Програми розвитку системи освіти Баришівського району на 2011-2014 роки», яка передбачає формування доступної та якісної освітньої системи, що відповідає вимогам суспільства, запитам особистості, потребам держави і району.

У ході реалізації заходів районної Програми (проект «Дошкілля») проведена комплексна робота за основними напрямками функціонування системи дошкільної освіти та різноманітними аспектами діяльності дошкільних навчальних закладів районної комунальної форми власності. Важливим досягненням у 2013/2014 навчальному році стало введення в штати багатогрупових дитячих садків селища Баришівка та села Коржі посад вихователів-методистів.

Віднайдені шляхи порозуміння, підтримки батьківської громадськості щодо вдосконалення навчально-виховного процесу та створення сприятливих умов навчання для учнів початкових класів у загальноосвітніх навчальних закладах району в умовах готовності впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

Управлінням освіти здійснюються заходи щодо пошуку нових шляхів оптимізації мережі ЗНЗ, ефективного виконання всіх ресурсів. Під впливом демографічних, соціальних та економічних чинників контингент учнів, наповнюваність класів у сільських навчальних закладах щороку зменшується. Така динаміка негативно впливає на можливості бюджету з утримання існуючої мережі, а головне – знижує якість освітніх послуг. Тому в районі було проведено ряд заходів з виконання Плану створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів Баришівського району на 2013-2015 роки, зокрема створено Волошинівський та Лукашівський освітні округи, зроблені перші кроки, щодо реорганізації Сезенківського, Подільського, Паришківського, Дернівського НВК.

Особлива увага – обдарованим і талановитим дітям Баришівщини, серед яких – 20 переможців ІІІ етапу та 1 переможець ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 2 переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, 69 переможців творчих конкурсів, фестивалів, виставок. Учні - переможці були відзначені грамотами та грошовими преміями на підсумковому святі «Таланти твої, Баришівщино!». Педагоги, які підготували переможців олімпіад, МАН, творчих та інтелектуальних конкурсів отримали одноразову винагороду за якісну та сумлінну працю з розвитку здібностей і талантів учнівської молоді.

Триває процес інформатизації та комп’ютеризації освітньої галузі району. Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації, районний методичний кабінет Баришівської районної ради, всі 27 навчальних закладів району мають власні веб-сайти, створені з використанням сучасних Інтернет-ресурсів. Сайт Морозівського НВК став лауреатом обласного конкурсу веб-сайтів.

У 2013/2014 навчальному році розпочався процес впровадження інформаційної системи управління освітою (ІСУО). На кінець року повністю впроваджена і підтримується система у 25 (83%) навчальних закладах.

Відповідно до прийнятої Концепції профільного навчання у старшій школі (Наказ МОН № 1456 від 21.10.13) у 17 загальноосвітніх навчальних закладах впроваджується профільне навчання у старшій школі з метою вибору учнем власної освітньої траєкторії.

Не обділені увагою і діти з особливими освітніми потребами. В районі повноцінно функціонує психолого-медико-педагогічна консультація. За станом на 01.05.2014 в Банку даних неповнолітніх із особливостями психофізичного розвитку районної психолого-медико-педагогічної консультації знаходяться 179 дітей. Із них 83 – діти-інваліди.

Тому на сьогодні особливої значущості набуває проблема інклюзивної освіти цих дітей та їх інтеграції в загальноосвітній простір. Запорукою успішної реалізації інклюзивної освіти є ефективна співпраця педагогів, батьків, учнів та громадськості.

Учні району мають можливість отримують кваліфіковану педагогічну допомогу на логопедичному пункті при Баришівському НВК та Баришівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Проте, дуже прикро , що у дошкільних навчальних закладах до цього часу не введені посади логопедів, тому дошкільнята не отримують належної логопедичної корекції.

Збережено систему позашкільної освіти в районі. Баришівський центр позашкільної роботи «Мрія» є одним з найбільших комплексних позашкільних закладів в області, який створює умови доступності до якісної позашкільної освіти дітям, що проживають в сільській місцевості. У 2013/2014 навчальному році було охоплено 884 дітей та учнівської молоді сільських ЗНЗ. Гуртки функціонували на базі 17 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Підготовка до нового 2014/2015 навчального року в закладах освіти Баришівщини, яка традиційно розпочалася навесні, успішно завершилася в усіх освітніх закладах району. Навчальні кабінети сяють чистотою, оновлено унаочнення та дидактичний матеріал, прибрані подвір’я й прилегла територія, проведено ремонт у харчоблоках, а також у спортзалах, упорядковані спортмайданчиків і стадіони. Висновок однозначний: школи чекають учнів. Загальна вартість проведених робіт у навчальних закладах складає 1181,228 тисяч гривень. Левова частка цих коштів – це результат співпраці педагогічного, батьківського колективів, органів місцевого самоврядування.

Враховуючи складну енергетичну ситуацію, що склалася в країні не менш актуальною є підготовка навчальних закладів до опалювального сезону.

На балансі управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА – 15 котелень, 9 із яких – на газовому паливі. На виконання Державної програми щодо переведення котелень на альтернативні види палива, котельні Морозівського, Сезенківського НВК та Семенівської ЗОШ І – ІІІ ступенів вже працюють на твердому паливі.Відповідно до завдань, що постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи та захисту дітей в навчальному закладі. Тему Першого уроку 2014/2015 навчального року визначила сама реальність – «Україна – єдина країна». У цей складний в історії нашої держави період дуже важливо формувати розуміння необхідності зберегти територіальну цілісність України. Більше того, патріотичне виховання має стати пріоритетним у роботі навчальних закладів. Давайте пригадаємо, як 1861 року після об’єднання до того розділеної Італії граф Камілло Кавура сказав: «Італію ми створили, тепер наше завдання – створити італійців». Перед сучасною Україною, і навчально-виховними закладами зокрема, стоїть аналогічне завдання.

До того ж Міністерство освіти України рекомендує, враховуючи вікові й психологічні особливості дітей, провести цикл уроків Мужності. Тематика – різнопланова: участь наших земляків-добровольців у антитерористичній операції на Сході, діяльність волонтерів, ініціатива жителів Баришівщини, які підтримують Українську армію спорядженням, продуктами, приймають у себе родини вимушених переселенців.
Начальник управління освіти, молоді Надія Михайлівна Слухай

та спорту Баришівської районної

державної адміністрації

Розділ 1. Дошкільна освіта

Для задоволення потреб населення в якісній дошкільній освіті у 2013/2014 навчальному році в районі функціонувала мережа дошкільних навчальних закладів, яка складається з 6(шести) ДНЗ та 16-ти НВК.З них:

  • у смт Баришівка – 2 (два) ДНЗ;

  • у сільській місцевості – 4 (чотири) ДНЗ та 16 НВК.

У 2013-2014 навчальному році дошкільним вихованням було охоплено 1159 дітей від 2-х до 6-ти років, що становить 64% від загальної кількості дітей цієї категорії.

З них:


- 1019 дітей - від 3-х до 6-ти років (74%), що на 2,2% більше в порівнянні з минулим навчальним роком;

- 14 дітей - від 0-до 2-х років (3%) охоплені групами раннього віку у ДНЗ «Ранок» с. Садове та Волошинівському НВК.

Загальний показник охоплення дітей дошкільною освітою від 0 до 6-ти років становить 44% (смт Баришівка – 49%, що на 3% більше в порівнянні з минулим роком; сільська місцевість - 41%, що на 1% більше в порівнянні з цим же періодом минулого року) .

Незначне збільшення показника охоплення дітей дошкільною освітою відбулося за рахунок відкриття різновікової групи для 25-ти дітей при Гостролуцькому НВК, додаткової групи для 15-ти дітей, що розмістилася в приміщенні колишньої школи І ступеня у с. Борщів, що в складі Волошинівського НВК та 2(другої) групи художньо-естетичного розвитку при ЦПР «Мрія».

Відсоток охоплення дітей 5 - річного віку різними формами дошкільної освіти у 2013-2014 навчальному році (групи повного та короткотривалого перебування у ДНЗ та НВК, 2 (дві) групи художньо-естетичного розвитку при ЦПР «Мрія» та групи підготовки до школи при 5 (п’яти) ЗНЗ) складає 91%.

Водночас недостатньо охоплені дошкільною освітою діти у селах Волошинівка, Лукаші, Селичівка, Недра, Дернівка, Бзів, Садове та селищі Баришівка.

Через відсутність дошкільних установ у селах Яблуневе, Семенівка, Паришків, Корніївка 319 дітей не охоплені дошкільною освітою.

Запроваджений електронний облік дітей на зарахування у 6 (шести) ДНЗ та 16- ти НВК. Згідно цього обліку черга на влаштування дітей до ДНЗ у 2014 році становить 208 осіб. Найбільша кількість дітей зафіксована у Волошинівському НВК (23 особи), Морозівському НВК (22 особи), та смт Баришівка (190 осіб).

З метою підготовки до 2014/2015 навчального року в усіх 6 (шести) ДНЗ району виконано поточних ремонтів та заходів по зміцненню їх матеріально-технічної бази на суму 204,9 тис. грн. коштів місцевих бюджетів, благодійних та спонсорських коштів.

Матеріально-технічна база 6 (шести) ДНЗ та дошкільних підрозділів при 16-ти НВК поповнилася іграшками, посібниками, технічними засобами навчання, побутовими електроприладами та посудом, спортивним інвентарем, обладнанням для ігрових та фізкультурних майданчиків на суму 90562 грн.

Варто зазначити, що у 2013-2014 навчальному році вдалося завершити процес підключення решти ДНЗ до мережі Інтернет та створення влсних веб-сайтів.

Навчально-виховний процес у 2013-2014 навчальному році у ДНЗ забезпечували 99 педагогічних працівників, в тому числі 51 вихователь. У порівнянні з минулим роком відбулися певні зміни в якісному складі педагогів району. Так, підвищили свою кваліфікацію до рівня «спеціаліст вищої категорії» 14 працівників, що на 13% більше в порівнянні з минулим навчальним роком.

Кількість педагогічних працівників ДНЗ з вищою освітою збільшилась на 14 осіб, що на 10,7% більше в порівнянні з 2012/013 навчальним роком..

Проте, досі залишається проблемним питання фахової освіти педагогічних працівників: 25 вихователів з 51-го (49%) та 3 (три) завідувачки ДНЗ з 6 (шести) (50%) не мають фахової освіти.


Кількість вихователь ДНЗ з фаховою освітою


Не менш актуальним питанням на сьогоднішній день є здобуття працівниками педагогічної освіти. Так, педагогічний процес у ДНЗ та НВК забезпечують 10 осіб без педагогічної освіти. З них лише 5 (п’ять) працівників здобувають фахову педагогічну освіту у Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім..Г.Сковороди (Морозівський НВК – 3 особи, ДНЗ «Ялинка» с. Коржі – 1 особа, ДНЗ «Промінь», смт Баришівка – 1 особа).


Кількість педагогічних працівників ДНЗ без педагогічної освіти

Намітилася тенденція до зростання якісного складу педагогів: 32 працівники мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 8 – «спеціаліст першої категорії», 6 – «спеціаліст другої категорії». Вихователь ДНЗ «Теремок» смт Баришівка Забіяка Л.В. завершує роботу над підготовкою матеріалів для подання їх на розгляд науково-методичної ради КОІПОПК з метою встановлення їй у 2014-2015 навчальному році звання «вихователь-методист».

Значним досягненням у 2013-2014 навчальному році стало введення в штати багатогрупових дитячих садків селища Баришівка посад вихователів-методистів (по 1,0 ставки) та села Коржі (0,25 ставки).

Важливою ланкою у професійному зростанні педагогічних працівників дошкільних установ є залучення їх до науково-методичної роботи на рівні району у міжкурсовий період:  • укомплектовано дошкільні навчальні заклади програмами та науково-методичною літературою відповідно до Базового компонента дошкільної освіти України(нова редакція);

  • протягом року здійснена експертна оцінка та схвалена науково-методичною радою РМК 1(одна) програма гурткової роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Веселкові барви» (малювання нетрадиційними художніми техніками) вихователя дошкільного закладу «Ранок» с. Садове Охріменко Тетяни Анатоліївни та 1(одна) методична розробка «Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку» вихователя ДНЗ «Теремок» смт Баришівка Забіяки Лариси Володимирівни. Обидва досвіди отримали схвальний відгук науково-методичної ради КОІПОПК;

  • проведено інструктивно-методичні наради: «Особливості організації навчально-виховного процесу у дошкільних навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році» для завідувачок ДНЗ;

  • семінари-практикуми для вихователів ДНЗ та НВК «Реалізація завдань мовленнєвого та пізнавального розвитку дітей дошкільного віку через використання творів В.О. Сухомлинського» на базі ДНЗ «Ялинка» с. Коржі та «Організація оздоровчо-профілактичної та корекційної роботи з дітьми в умовах дошкільного навчального закладу» на базі ДНЗ «Теремок»;

засідання районного методичного об’єднання вихователів та музичних керівників ДНЗ та НВК, на яких були розглянуті актуальні питання розвитку дошкільної освіти у 2013-2014 навчальному році, формування логіко-математичної та мовленнєвої компетентності дошкільнят, особливості організації пізнавальної діяльності дітей із ознайомлення з грамотою в ДНЗ та школі І ступеня, питання організації роботи з обдарованими дітьми, змісту Базового компоненту дошкільної освіти України та програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» в частині художньо-естетичного розвитку дітей та інші.

Однією з ефективних форм науково-методичної роботи з педагогами району є постійно діючі семінари-практикуми. Так, на базі ДНЗ «Теремок» смт Баришівка успішно функціонував постійно діючий семінар-практикум з фізичного виховання «Зміцнення здоров’я дітей засобами фізичного виховання». Досвідом роботи на 4(чотирьох) засіданнях семінару з питань організації рухової діяльності дітей раннього віку, оздоровчо-профілактичної та корекційної роботи з дітьми в умовах дошкільного закладу, організації та проведення фізкультурних свят та розваг в ДНЗ ділилися педагоги ДНЗ «Теремок» та «Промінь» смт Баришівка.

Важливим напрямом освітнього процесу є фізичне виховання дітей дошкільного віку, спрямоване на охорону і зміцнення їх здоров’я. Програма «Екологічний дитячий садок», яка розроблена Українським інститутом екології людини під керівництвом М.В. Курика, реалізується в 3(трьох) дошкільних установах району. Проте, проблематичним залишається вирішення питання постійної фінансової підтримки ДНЗ «Теремок» та «Промінь» смт Баришівка та дошкільного підрозділу Морозівського НВК в напрямку реалізації цієї програми. Так, не повністю забезпечені заклади необхідним обладнанням для здійснення оздоровчо-профілактичної роботи та моніторингу стану здоров’я дітей, не закуповуються шроти, висівки, екологічно чиста вода.

Дошкільні навчальні заклади Барищівщини є постійними учасниками різних конкурсів. Так, 3 (три) дошкільні установи району, а саме: ДНЗ «Теремок» та «Промінь» смт Баришівка, а також дошкільний підрозділ Морозівського НВК взяли участь у І (районному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, який проходив у вересні-грудні 2013 року. Матеріали всіх трьох закладів заслуговують на увагу, проте за рішенням журі Конкурсу переможцем визначено дошкільний підрозділ Морозівського НВК, який набрав найбільшу кількість балів згідно критеріїв, а, отже, і представляв наш район на ІІ(обласному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах, який проходив у лютому-квітні 2014 року.

Аналіз узагальнених результатів про перебіг конкурсу в цих закладах засвідчує високий рівень його організації, наявність достатньо сучасної матеріально-технічної бази з фізичного виховання, ефективність та системність оздоровчо-профілактичної роботи з дітьми, грамотне використання наявного обладнання.

З 1 червня до 31 серпня 2013 року відбувся Всеукраїнський фотоконкурс на кращий дитячий майданчик під гаслом «У дитячому садочку, як у барвистому віночку», в якому взяли участь дошкільні підрозділи Морозівського, Волошинівського, Подільського НВК та ДНЗ «Теремок», «Промінь» смт Баришівка, ДНЗ «Ялинка» с. Коржі. Проте, варто зазначити, що більшість закладів у минулому навчальному році не проявляли активності в цьому напрямку.

У галузі дошкільної освіти пріоритетними завданнями у 2014-2015 навчальному році є:

- відновлення роботи ДНЗ у селах Яблуневе, Семенівка, Паришків, смт Баришівка;

- підвищення показників охоплення дітей від 2-х до 6-ти років дошкільною освітою до 75%;

- забезпечення 100% охоплення дітей п’ятирічного віку дошкільною освітою;

- приведення освіти вихователів та завідувачок ДНЗ у відповідність до займаних посад;

- приведення штатів ДНЗ у відповідність до нових Типових штатів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів введенням посад психологів, логопедів, сторожів, кухарів, керівників гуртків;

- забезпечення фінансування дошкільних закладів «Теремок», «Промінь» смт Баришівка та дошкільного підрозділу Морозівського НВК, які працюють в напрямку реалізації програми «Екологічний дитячий садок»;

- продовження оновлення змісту, форм, методів і засобів навчання, виховання і розвитку дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та програм розвитку дитини.Розділ 2. Загальна середня освіта

Управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, забезпечуючи реалізацію державної політики в галузі освіти і виховання, спрямувало свої зусилля на виконання «Програми розвитку системи освіти Баришівського району на 2011-2014 роки», яка передбачає формування доступної та якісної освітньої системи, що відповідає вимогам суспільства, запитам особистості, потребам держави і району.

Загальна середня освіта у районі представлена 1 (однією) гімназією, 1 (однією) спеціалізованою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, 17 НВК «загальноосвітні школи – дитячий садок», серед яких: 4 – школи І-ІІ ступенів, 1 – школа І ступеня, 12 – школи І-ІІІ ступенів, 5 – загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

У цих навчальних закладах навчається 3424 учні. Навчальний процес у закладах забезпечують близько 649 педагогічних працівників. Освітній процес протягом 2013-2014 року був планомірним та в цілому успішним. В загальноосвітніх навчальних закладах району організовано завершився 2013-2014 навчальний рік, на якісному рівні проведено державну підсумкову атестацію. Основну школу закінчили 332 випускники, 21 учнів отримали свідоцтва з відзнакою. Старша школа випустила 225 учнів, 27 із них нагороджені срібними та золотими медалями.

Управлінням освіти здійснюються заходи щодо пошуку нових шляхів оптимізації мережі ЗНЗ, ефективного виконання всіх ресурсів. Під впливом демографічних, соціальних економічних чинників контингент учнів, наповнюваність класів у сільських навчальних закладах щороку зменшується. Така динаміка негативно впливає на можливості бюджету з утримання існуючої мережі, а головне – знижує якість освітніх послуг. Тому в районі було проведено ряд заходів з виконання Плану створення освітніх округів та модернізації мережі навчальних закладів Баришівського району на 2013-2015 роки, а саме:

- сесією районної ради, від 19.06.2014№ 1397-51-06 затверджено рішення про реорганізацією Сезенківського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в Сезенківський НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок». За станом на 10.07.2014 директором НВК проводяться реєстраційні дії щодо реорганізованого закладу;

- проведено засідання педагогічної ради (протокол № 5 від 06.04.2014) та загальношкільні батьківські збори Подільського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (протокол № 4 від 06.04.2014), на яких розглядалося питання щодо виконання Плану створення освітніх округів та модернізації навчальних закладів Баришівського району на 2013-2015 роки в частині реорганізації закладу в 2014 році з пониженням ступеня навчання в школі. Вище зазначеними зборами ухвалено рішення про проведення реорганізації з 01.09.2015;

- проведено збори громади села Дернівка про закриття шкільного підрозділу (школи І ступеня) у Дернівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок». Причина закриття: за станом на 01.06.2014 у школі залишилось 6 (шість) учнів 2-4 класів. Заяв до 1-го класу не надійшло. Підвіз всіх дітей шкільного віку села Дернівка здійснюється шкільним автобусом до смт Баришівка. Територіальна громада села надала згоду на реорганізацію закладу, залишивши до функціонування на базі НВК дитячого садка, в зв’язку з потребою створення додаткової дошкільної різновікової групи (черга 16 осіб).

Продовжувалася реалізація пробільності навчання у старшій школі з метою вибору учнем в сучасних умовах власної освітньої траєкторії. Профільним навчанням охоплено 242 учні 10-11-х класів, що навчаються за одним із обраних 9 профілів (української та іноземної філології, біотехнологічний, технологічний, математичний, історичний, правовий, художньо-естетичний, економічний) у 17 ЗНЗ району.

Для забезпечення програмно-цільового підходу до здійснення заходів із покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів та з метою забезпечення в навчальних закладах належних умов для навчання і виховання, відповідно до діючих санітарно-гігієнічних, технічних вимог протягом 2014 року в закладах освіти району проведено такі заходи:

- замінено накриття над входом до харчоблоку в Селичівському НВК на суму 1,2 тис. грн., обладнано дитячий майданчик на суму 5,0 тис. грн. спонсорських коштів та добудовано 10 м. огорожі на 0,6 тис. грн.;

- знято на повірку 2 прилади обліку газу (Селичівського НВК та адмін. приміщення управління освіти, молоді та спорту) - 1,4 тис.грн.;

- замінено 3 (три) секції вікон спортзалу Баришівського НВК (37,9 тис. грн.) та вікна в спортивному залі Рудницького НВК (16,5 тис. грн.);

- здійснено перевірку вентдимканалів котелень – 2,149 тис. грн.;

- побудовано внутрішні туалети в Подільському та Недрянському НВК;

- переведено на альтернативні види палива 2 (дві) котельні закладів освіти: Яблунева ЗОШ (електроконвектори) та Бзівський НВК (пелети);

- продовжено роботу з реалізації проекту «Шкільний автобус», за якою здійснюється підвіз учнів та педагогічних працівників шкільними автобусами та приватними перевізниками.

  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка