"затверджую" Головний лікар
Сторінка1/9
Дата конвертації15.04.2016
Розмір0.57 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9“ЗАТВЕРДЖУЮ”

Головний лікар

КМУ “Міська поліклініка № 3”

___________________П.Д.Коцобан

“______”_______________2004 р.

САМОЗВІТ
Про роботу лікаря загальної практики –сімейної медицини

КМУ “Міська поліклініка № 3”


Бойко Василя Васильовича

(за 2001-2003 роки)

м. Чернівці

2004 рік


Голові атестаційної комісії
п. Шкробанцю І.Д.Лікаря загальної практики – сімейної медицини КМУ “Міська поліклініка №3”


Бойко Василя Васильовича


ЗАЯВА

Прошу допустити мене до проходження атестації зі спеціальності загальна практика – сімейна медицина на другу кваліфікаційну категорію.


“______”_____________2004 р. ___________________ХАРАКТЕРИСТИКАЛікаря відділення загальної практики – сімейної медицини КМУ “Міська поліклініка № 3”

Бойко Василя Васильовича, 1977 р.н. випускника Буковинської державної медичної академії 1999 року.


Бойко В.В. після закінчення БДМА проходив інтернатуру на базі Чернівецької міської лікарні швидкої медичної допомоги за спеціальністю загальна практика – сімейна медицина. Після закінчення інтернатури з липня 2001 року працює у відділенні загальної практики – сімейної медицини КМУ “Міська поліклініка № 3” лікарем загальної практики – сімейної медицини.

За час роботи проявив себе, як здібний фахівець, який сумлінно виконує свої функціональні обов’язки. Зумів організувати роботу на дільниці про що свідчать показники діяльності на дільниці: захворюваність, розповсюдженість, зростання диспансерної групи. Ефективність диспансеризації – зменшилась кількість рецидивів.

Лікар Бойко В.В. дисциплінований, сумлінно відноситься до виконання своїх функціональних обов’язків. Постійно працює над своїм самовдосконаленням. Вимогливий до себе і своїх підлеглих.

Користується авторитетом та повагою серед хворих та співробітників поліклініки. Приймає активну участь у житті колективу.

Бойко В.В. рекомендується на присвоєння другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю загальна практика – сімейна медицина.


Головний лікар КМУ МП № 3 П.Д.Коцобан
Зав. від. сімейної медицини Л.Г.Крикливець

Я, Бойко Василь Васильович, 1977 року народження, лікар відділення сімейної медицини КМУ “Міська поліклініка № 3” , закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії у 1999 році.

З 01.07.1999 року по 30.06.2001 року проходив інтернатуру на базі БДМА за спеціальністю загальна практика – сімейна медицина. Після закінчення якої було присвоєно звання лікаря-спеціаліста за фахом загальна практика –сімейна медицина (сертиф. № 1274).

З липня 2001 року працюю лікарем загальної практики – сімейної медицини у відділенні сімейної медицини КМУ “Міська поліклініка №3”. Загальний стаж роботи 5 років.

Постійно вдосконалюю свої знання.

У червні 2003 року 4-х тижневе стажування на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

З 01.03. по 31.03.2004 року курси по тематичному вдосконаленню “Клінічна фармакологія та фармакотерапія при захворюваннях внутрішніх органів” на базі БДМА.

З 27.04. по 26.05.2004 року ПАЦ “Загальна практика–сімейна медицина” на базі Львівського державного медичного університету ім. Д.Галицького, факультет післядипломної освіти.

Постійно працюю над підвищенням свого професійного рівня, виписую “Медичну газету”, являюся читачем обласної науково-медичної бібліотеки, регулярно відвідую і приймаю активну участь на лікарських конференціях в КМУ “Міська поліклініка № 3”, відвідую переривчасті курси для сімейних лікарів неодноразово був делегатом лікарських конференцій: Івано-Франківськ, Львів.

За хорошу роботу та активну участь в громадському житті КМУ “Міська поліклініка № 3” нагороджений грамотою та премією.

В діагностичній роботі постійно використовую сучасні лабораторні методи обстеження (загальний аналіз крові, цукор крові, загальний аналіз сечі, аналіз по Нечипоренко, аналіз харкотиння, аналіз дуоденального соку, біохімічний аналіз крові з визначення печінкових проб, білірубіну, АСТ, АЛТ, холестерину, В-ліпопротеїдів, залишкового азоту, креатиніну, сечовини.

Постійно користуюсь при захворюваннях серцево-судинної системи, електрокардіографією, ехокардіографією, велоергометрією.

При захворюваннях дихальної системи флюорографією, рентгенографією, спірографією.

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту езофагогастродуоденофіброскопією, колоноскопією, ультразвуковим дослідженням при необхідності рентгеноскопією та рентгенографією.

Індивідуально підходжу у лікуванні окремо до кожного хворого, застосовуючи окрім медикаментозних препаратів дієтичне харчування, масаж, лікувальну фізкультуру, фізіотерапевтичні методи лікування, фітотерапією.

Сімейний лікар – дипломований медичний працівник, котрий особисто надає первинну медико-санітарну безперервну допомогу окремим хворим, цілим сім’ям і населенню дільниці, незважаючи на вік і стан хворого та вид захворювання. Він надає допомогу у своєму кабінеті, у їхніх домах, в денних стаціонарах і в лікарнях. Він першим приймає рішення для розв’язання усіх проблем, з приводу яких до нього звертаються пацієнти. Тому він повинен володіти основними методами профілактики, діагностики та лікування різних захворювань у різному віці. Він повинен бути також і добрим психологом, першим порадником у розв’язанні сімейних проблем, популяризатором здорового способу життя.  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка