Звіт Франківської районної адміністрації за 2015 рік Франківський район охоплює центрально-південну частину Львова площею 18,9 квадратних кілометри і поєднує як історичні мікрорайони, так і нову забудову. На території району розташовано
Скачати 214.83 Kb.
Дата конвертації18.04.2016
Розмір214.83 Kb.
Звіт Франківської районної адміністрації за 2015 рік
Франківський район охоплює центрально-південну частину Львова площею 18,9 квадратних кілометри і поєднує як історичні мікрорайони, так і нову забудову.

На території району розташовано 274 будинки – пам’ятки архітектури місцевого значення, які є окрасою нашого міста. Разом з тим, район продовжує активно розбудовуватись: протягом звітного року здано в експлуатацію 13 багатоквартирних житлових будинків, 37 нових об’єктів знаходяться в процесі будівництва. Зокрема, введено в експлуатацію будинки на вул.Пулюя,40, Володимира Великого,22б, Героїв УПА,29, Кульпарківській,99б та інші, а також здано в експлуатацію торговий комплекс «АШАН» на вул.Володимира Великого,58.За даними Головного управління статистики чисельність населення Франківського району станом на 1 січня 2016 року становила 152,4 тис.осіб, що складає 21 відсоток від загальної кількості мешканців міста. На жаль, продовжується тенденція до зниження природного приросту населення, зокрема у 2015 році в районі народилось 622 дітей та померло 1232 особи. В той же час, позитивний приріст населення зумовлений тим, що у Львів прибувають на постійне та тимчасове проживання громадяни з Автономної Республіки Крим та східних областей. Так, у звітному році Франківським відділом соціального захисту поставлено на облік 626 осіб, переміщених з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції (у 2014 році – 564 особи).

Франківський район має добре розвинену інфраструктуру. Зокрема, мешканців обслуговує 45 закладів охорони здоров’я, з них 24 – державної та комунальної форми власності.

Мережа закладів освіти району нараховує 23 загальноосвітні навчальні заклади, 21 дошкільну та 3 позашкільні установи, середні спеціалізовані професійні заклади, зокрема Львівське державне училище фізичної культури, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва та ін.(Додаток №1).

Окрім того, в районі розташовано 6 вищих навчальних закладів як державної так і приватної форми власності, з яких можна виділити Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де навчається більше тисячі студентів та Національний лісотехнічний університет, де навчається понад 6 тисяч осіб.

Франківська районна адміністрація, як структурний підрозділ Львівської міської ради є виконавчим органом на території Франківського району з штатною чисельністю 45 одиниць(Додаток №2).

Основними напрямами роботи районної адміністрації у звітному році залишались: соціально-економічний розвиток, житлово-комунальне господарство, захист прав дітей, надання адміністративних послуг мешканцям та співпраця з громадським сектором.

На потреби району в міському бюджеті на 2015 рік затверджено асигнування в сумі 53 млн. 469,5 тис.грн. (у 2014 році - 27 млн. 183,5 тис.грн.)

За звітний рік фактично виконано робіт і надано послуг на суму 50 млн. 352 тис.грн., з них 35 млн. 476,6 тис.грн. використано на потреби комунального господарства, 8 млн. 534,8 тис.грн. – на житлове господарство. Також, протягом року погашено кредиторську заборгованість в сумі 1 млн. 297,7 тис.грн., яка склалась станом на 01.01.2015 року. (Додаток №3).Соціально – економічний розвиток району

На обліку Державної податкової інспекції у Франківському районі станом на 1 січня 2016 року перебуває 17 тисяч 350 суб’єктів господарювання, з них 11 тисяч 119 - фізичні особи, 6 тисяч 231 – юридичні особи.

Протягом звітного року на території району зареєстровано 1 223 новостворених СПД, припинили діяльність - 656 суб’єктів.

У звітному році в районі працювало 516 магазинів, 301 тимчасова споруда торговельного призначення, 78 аптек, 66 перукарень та салонів краси, понад 140 закладів громадського харчування, 59 відкритих літніх майданчиків, 45 об’єктів ремонту взуття та одягу та інші підприємства державної та приватної форми власності, які забезпечували надходження податків і зборів до державного та місцевого бюджетів.

Значна робота у звітному році проводилась в напрямку наповнення бюджету. Як результат, до бюджету міста сплачено 340 млн. 867 тис. гривень, що на 70 млн. 469,5 тис. грн. більше, ніж у 2014 році. Основна сума коштів надійшла від сплати податку з доходів фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку (Додаток №4).

Зокрема, до бюджету міста надійшло 179,7 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб, що становить 52,7 відсотки від загального обсягу надходжень податків і зборів.

Найбільшими платниками податку з доходів фізичних осіб є ПАТ "Укргазвидобування" ГПУ "Львівгазвидобування", благодійний фонд «ХЕСЕД-АР’Е», ТОВ"ФОЗЗІ-ФУД", ДП "ХРТ Текстиль" , ТзОВ «Інститут «Гірхімпром», ЗАТ «АЕБ ефорт». Значний внесок в бюджет надійшов від 3-х військових частин - в/ч 3002, в/ч А0284 та в/ч 2250 Західного територіального управління Національної гвардії України.

З метою збільшення рівня оплати праці та її легалізації, а відтак і збільшення надходжень ПДФО до бюджету міста, протягом 2015 року опрацьовано 196 підприємств, з яких понад 140 – підвищили заробітну плату працівникам, як наслідок - середній розмір заробітної плати в цілому по району зріс на 1490 гривень.(Додаток №5).

У звітному році в районі діяло 86 філій, які сплатили ПДФО на загальну суму 14,0 млн.грн. Протягом року залучено 19 філій, які сплатили до бюджету ПДФО у сумі 2,8 млн.грн., зокрема ТзОВ "Ашан Україна гіпермаркет" та ТОВ "Прем’єр логістика ".

Спостерігається позитивна динаміка із погашення заборгованості підприємств району із заробітної плати та інших платежів. Станом на 1 січня 2016 року заборгованість з виплати заробітної плати становила 6 млн. 524,3 тис. грн., що на 1 млн.449,8 тис. грн. менше порівняно з січнем минулого року (Додаток №6).

Зокрема, погашено заборгованість на приватних підприємствах ПАТ «Фірма «Нафтогазбуд», ТзОВ «Арніка» та ВНЗ ПрАТ "Львівський інститут менеджменту".

Варто зазначити, що у структурі заборгованості два підприємства-банкрути – борг 1 млн. 397,7 тис.грн., п ‘ять державних підприємств – борг 3 млн.590,8 тис.грн. та три економічно активні підприємства приватної форми власності – борг 1 млн.535,8 тис.грн. (Додаток №7).

Важливим напрямом роботи залишається контроль за функціонуванням суб’єктів підприємницької діяльності. З метою покращення естетичного вигляду будівель та благоустрою у звітному році суб’єктами підприємницької діяльності виконано ремонт 62-х фасадів будинків площею 3 тисячі 716 кв. м на суму 1 млн. 114 тис.грн. та облаштовано понад 30 велопарковок.

Також суб’єкти господарювання залучались до виконання робіт з впорядкування території до Великодніх свят та Дня незалежності, зокрема висаджувались квіти та оформлялись вітрини.

Для запобігання вживання алкогольних напоїв неповнолітніми та у заборонений час постійно проводились рейди спільно з працівниками райвідділу поліції. За результатами рейдів складено 35 протоколів про адміністративні правопорушення, з них 17 протоколів – за продаж алкоголю неповнолітнім особам та накладено штрафів на суму 14,6 тис.грн.

На жаль, невирішеним питанням залишається ліквідація місць скупчення стихійної торгівлі, зокрема на вулицях, прилеглих до ринку «Привокзальний».

Спільно з Франківським відділом поліції ГУ Національної поліції у Львівській області та ЛКП «Муніципальна дружина» щоденно здійснюються рейди. У звітному році складено та скеровано до суду 151 адміністративний протокол за торгівлю з рук у невстановлених місцях та вилучено товару на суму 44,4 тис.грн.

Варто зазначити, що жодні адміністративні заходи не зможуть знищити стихійну торігвлю, бо на її ліквідацію, в першу чергу, повинні налаштуватись самі мешканці, багато з яких, нехтуючи власною безпекою та здоров’ям своїх близьких, надають перевагу продуктам харчування, які реалізовують невідомі особами в антисанітарних умовах з тротуарів.Тому районною адміністрацією постійно проводиться роз’яснювальна робота з даного питання.Комунальне господарство

Покращення стану благоустрою районуодин з пріоритетних напрямів роботи районної адміністрації.

В районі налічується 156 вулиць протяжністю 84 кілометри та зелені зони площею 34 гектари.

У звітному році з бюджету міста на потреби комунального господарства використано 35,5 млн. грн., з них 11,6 млн.грн. на санітарне прибирання, близько 1 млн.грн. – на озеленення та 22,9 млн.грн. - на капітальний та поточний ремонт вулиць і проїздів та інші роботи, пов’язані з ремонтом доріг. Загалом за звітний період в районі відремонтовано дорожнє покриття на 59-ти вулицях загальною площею 41,8 тис.кв.м, зокрема відремонтовано:

- міжквартальні проїзди та тротуари на вул.Науковій,57,86,100, Володимира Великого, 29,31, 30,32, Академіка Лазаренка,9, Симоненка,13, вул.Героїв УПА,78, Володимира Великого,35-35а, Академіка С.Єфремова, Науковій,24, Володимира Великого,103-вул.Симоненка, вул.Опільського;

- дорогу на вул.Тролейбусній та Сокільницькій;

- заїзд на вул.Володимира Великого,14-18 (біля кінотеатру «Сокіл»);

- алею біля середньої школи №36;

Під час виконання капітального ремонту тротуару на вулиці Володимира Великого влаштовано 300м велодоріжки на ділянці від будинку №103 до вулиці В.Симоненка;

Проведено роботи з влаштування понижень бордюрів тротуарів на вул.Володимира Великого,22,51, вул.Мельника,2, вул.Генерала Чупринки-Цегельського та інших.

Відремонтовано 11 та очищено 1082 дощоприймачі, виконано роботи з промивання колекторів гідродинамічними установками високого тиску на вул.Любінській,50, вул.Мельника-Коновальця, вул.Академіка Сахарова-Романицького, вул.Горбачевського,17, вул.Горбачевського-Кастелівка та інших.

В 2014 році у Франківському районі вперше започатковано новий підхід до ремонту внутрішньоквартальних доріг – ремонт із застосуванням тротуарної плитки, який проводився зокрема і за активної дольової участі мешканців та суб’єктів підприємницької діяльності. Така робота продовжувалась і в звітному році.

Так, за співфінансуванням мешканців у придбанні матеріалів виконано роботи з ремонту доріг на вул.Сокільницькій та Кобринської, міжквартальних проїздів на вул.Городоцькій,213а і 215а, вул.Науковій,102 та тротуару на вул.Наковій,59.

Встановлено павільйони для очікування на зупинках громадського транспорту на вул.Коновальця,53, Тролейбусній,2 та Науковій,62. Крім цього, на території району влаштовано павільйони за рахунок коштів підприємців: ТзОВ «Львівська мрія» на вул.Рубчака, ТзОВ «Княгиня Ольга» на вул.Княгині Ольги (зупинка «вулиця Аркаса»), ринок «Провесінь» на вул.Княгині Ольги,114.

Проведено формувальну обрізку 306-ти та зняття 115-ти сухостійних і аварійних дерев. Також висаджено саджанці сливи декоративної сорт «Пісарді» на вул.Науковій.

У звітному році на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради проведено капітальний ремонт аварійних сходів з шляхопроводу на вул.Кульпарківській.Житлове господарство

На території району розташовано 3267 будинків, з них 1540 - будинки комунальної власності, площа житлового фонду складає 3 014,3 тис.кв.м, понад 50% будинків збудовані до 1960 року.

У 2015 році прийнято у власність територіальної громади м. Львова 55 житлових будинків, з них 39 будинків від БУ-4 «Липники» КЕВ м.Львова і 16 будинків від ПАТ «Завод «Львівсільмаш».

На приведення даних будинків до належного санітарно-технічного стану з міського бюджету виділено 1 млн. 311,5 тис.грн, за рахунок яких підрядними організаціями у 11-ти будинках проведено ремонт покрівель та внутрішньобудинкових інженерних мереж, для 15-ти будинків виготовлено технічні умови та робочі проекти на ремонт загальнобудинкових приладів обліку електроенергії.

З мешканцями району регулярно проводиться роз’яснювальна робота щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та взяття будинків на самообслуговування. У 2015 році на території району зареєстровано 2 нові ОСББ на вул.Труша,8 та на вул.Федьковича,35. Станом на 1 січня 2016 року в районі зареєстровано 105 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Обслуговування будинків комунальної власності здійснювали 8 Львівських комунальних підприємств, з фактичною чисельністю 706 працівників та ЛКП «Аварійна служба Франківського району».

Протягом звітного періоду забезпечено збір коштів за житлово-комунальні послуги в повному обсязі, зокрема за утримання будинків та прибудинкових територій в розмірі 100,6 відсотка, за холодне водопостачання – 102,3 відсотка.(Додаток №8).

Однак, заборгованість мешканців залишається значною, так станом на 1 січня 2016 року борг за утримання будинків та прибудинкових територій складає 1 млн.379 тис.грн., за холодне водопостачання та водовідведення – 219,4 тис.грн., за теплопостачання та гарячу воду – 4 млн. 639,4 тис.грн.

Для погашення заборгованості щотижнево проводяться рейди по квартирах боржників за участю представників виконавчої служби, районного відділу поліції та ЛКП району.

Протягом звітного року проведено 77 рейдів по 698 квартирах боржників, за результатами яких боржниками сплачено 3 млн. 417, 6 тис. грн., конфісковано 26 предметів побуту, накладено 987 арештів на майно, а також 54 виконавчі провадження скеровано на офіційні місця праці боржників для примусового стягнення заборгованості.

До суду подано 371 заяву щодо стягнення заборгованості за комунальні послуги на загальну суму 2 млн. 604,1 тис.грн., з них 297 заяв на суму 2 млн. 083,3 тис.грн. задоволено на користь ЛКП.

За результатами проведеної роботи на кінець звітного року зменшено дебіторську заборгованість за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій на суму 256,6 тис.грн., за послуги з холодного водопостачання та водовідведення на 477,7 тис.грн., з теплопостачання – на 2 млн.130,9 тис.грн.

Основним пріоритетом роботи районної адміністрації є покращення якості надання житлово-комунальних послуг, забезпечення належних умов проживання мешканців.

В поточному році за рахунок виділених бюджетних асигнувань в сумі 8 млн. 671 тис.грн. проведено роботи поточного та капітального характеру в житлових будинках, а саме виконано ремонт:

- 48 покрівель на суму 5 млн.791 тис.грн;

- 49 каналізаційних мереж на суму 1 млн.292,9 тис.грн;

- систем опалення у 6-ти будинках на суму 201,7 тис.грн;

- балконів у 5-ти будинках на суму 271,8 тис.грн;

- вітражів сходових кліток у 4-х будинках на суму 298,8 тис.грн;

- систем водопостачання у 6-ти будинках на суму 250 тис.грн;

- оголовків димовентиляційних каналів у 3-х будинках на суму 506,7тис.грн;

- фундаментів та укріплення стін із заміною каналізаційних мереж у 2-х будинках на суму 184,4 тис.грн;

- виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт будинку №33 на вул.Окружній та виведення з аварійного стану 4-го під′їзду на вул.Окружній,36.

- за дольовою участю мешканців утеплено торцеву стіну будинку №59 на вул.Княгині ( 40,7 тис.грн – бюджетні кошти, 42,0 тис.грн. - кошти мешканців, витрачені на придбання матеріалів).

Разом з цим, за рахунок надходжень з утримання будинків та прибудинкових територій ЛКП району відремонтовано 282 сходові клітки площею 131,7 тис. кв.м на суму 1 млн.713,2 тис.грн., електрощитові, у 22-х під′їздах встановлено пластикові вікна на суму 161,1 тис.грн.

З метою покращення прибирання території району у звітному році з міського бюджету виділено 766,5 тис.грн., за рахунок яких придбано 2 трактори ХТЗ 3512 та укладено угоди на придбання зимового спецодягу для 514-ти двірників.

На постійному контролі перебуває питання якісного надання послуг з вивезення твердих побутових відходів. Вивезення твердих побутових відходів в районі здійснюють 3 підприємства: ТзОВ «Аве –Львів», ТзОВ «Спецавтотранс Львів»та ТФ КП «Спецкомунтранс», якими встановлено 475 контейнерів для нероздільного збору твердих побутових відходів, 210 контейнерів на ПЕТ пляшку, 49 контейнерів на скло та 46 контейнерів на макулатуру.

У звітному році продовжувалась робота щодо укладення угод на вивіз ТПВ мешканцями приватного сектору. Як наслідок, перевізниками укладено 1375 угод, а у 241 приватному домогосподарстві встановлено індивідуальні контейнери на 120 л або 240 л.

З метою недопущення поширення мишовидних гризунів в районі щорічно проводиться суцільна дератизація у весняний та осінній період. У звітному році осінню дератизацію проведено на 1479-ти об’єктах загальною площею 498 023 кв.м, з них у 1223-х житлових будинках комунальної власності.

Постійно проводилась роз'яснювальна робота щодо дотримання мешканцями норм безпечного газокористування, недопущення самовільних перепідключень газових приладів до димових каналів. Працівниками ЛКП обстежувались димовентиляційні канали, здійснювалась їх прочистка. Також, у звітному році в 74-х будинках відремонтовано 233 оголовки димовентиляційних каналів.

Для відпочинку дітей та молоді на території району функціонує 97 дитячих та дитячо-спортивних майданчиків. У 2015 році 14 майданчиків влаштовано за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб, а на замовлення управління молоді, сім'ї та спорту встановлено нове обладнання на майданчиках на вул. Японській- Академіка Єфремова та у парку на вул.Коновальця, також облаштовано новий майданчик на вул.Княгині Ольги, 5б.

Робота з дітьми та молоддю

У звітному році в районі охоплено навчанням і вихованням 21 053 дитини, зокрема 4 805 - у дошкільних закладах (з них 187 дітей учасників АТО), 12 843 - у школах (з них 312 дітей учасників АТО) та 3 405 - у позашкільних закладах. Роботу закладів освіти забезпечував 2 621 працівник, з них – 1 778 педагогічних працівники.

Впродовж року в закладах освіти району відкрито 2 інклюзивні класи для дітей з особливими потребами у Львівській середній загальноосвітній школі «Надія», також спільно з громадськими організаціями за підтримки Львівської міської ради відкрито спеціальний експериментальний клас для дітей із вадами розвитку.

Станом на 31 грудня 2015 року на обліку перебувало 83 дитини, зокрема 24 дитини-сироти, 59 дітей, позбавлених батьківського піклування та 13 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

У звітному періоді 9-ти дітям надано статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, з них 3 дітей усиновлено,6 дітей влаштовано під опіку або піклування.

З державних закладів усиновлено 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (для порівняння у 2014 році усиновлено 8 дітей), на облік поставлено 8 кандидатів в усиновлювачі.

Районною адміністрацією здійснювались заходи із запобігання дитячій бездоглядності та попередженню правопорушень серед дітей.

Протягом звітного періоду спільно з працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Франківського РВ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області (тепер –сектор ювенальної превенції Франківського відділу поліції) та відділу соціальної роботи проведено 20 профілактичних рейдів «Діти вулиці» та «Урок» з метою виявлення дітей, які займаються жебрацтвом, бродяжництвом, вживають алкогольні, наркотичні чи токсичні речовини. Під час рейдів виявлено 3 дітей, яких повернуто в навчальні заклади.

Також, відділом соціальної роботи району проведено захід «На волі краще» - діти з девіантною поведінкою мали можливість побачити як відбувають покарання засуджені в колонії для неповнолітніх.

Районною адміністрацією постійно здійснюється контроль за умовами проживання, виховання дітей, які перебувають в інтернатних закладах. Зокрема, на території району знаходиться 2 будинки дитини, де перебувають діти віком від народження до 4-х років з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки: "Будинок дитини №1" на вул.Т.Комаринця,2а, в якому виховується 34 дитини та "Будинок дитини №2 " на вул.Антоновича,117 в якому перебуває 37 дітей.

Також, в районі функціонує комунальний заклад Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» для дітей з вадами зору, де виховуються 70 дітей дошкільного віку та навчається 101 дитина шкільного віку та Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 ім.Антонича, де навчається 274 дітей.

У звітному періоді за фінансової підтримки суб’єктів підприємницької діяльності проведено ряд благодійних акцій. Під час акції «З любов’ю до Вас» до Великодня надано подарунки 178 дітям, під час акції «Добрий ангел» до Дня святого Миколая) 232 дітей отримали подарунки, також організовано виставу.

Щодня в районну адміністрацію приходить велика кількість мешканців, які мають нагальні потреби. Поки дорослі вирішують свої справи малеча вимушена чекати в коридорах. В той же час, в європейських країнах заслуговує на увагу практика облаштування спеціальних ігрових кімнат, які дозволяють створити комфортні умови для відвідувачів з дітьми.

Враховуючи досвід європейських міст у Франківській районній адміністрації в 2015 році відкрито безкоштовну ігрову кімнату «Дитяча територія». До облаштування ігрової кімнати долучились підприємці нашого району, зокрема приватна юридична фірма «Фенікс», ТзОВ «Софтсерв-консалтинг» та інші. Художнє оформлення виконала педагог-організатор клубу «Дивосвіт» Франківського району Наталія Знак. На сьогодні кімната користується великою популярністю.Вибори

2015 рік був роком проведення місцевих виборів. Постановою Верховної Ради України чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів було призначено на 25 жовтня 2015 року. Для проведення виборів депутатів до Львівської міської ради на території Франківського району утворено 12 територіальних виборчих округів, а для виборів до Львівської обласної ради - 3 виборчі округи.Ухвалений Закон про місцеві вибори запровадив один із різновидів пропорційної системи з відкритими списками. Виборці голосували в окрузі як за людину від партії, так і за партію. Партії, які подолали 5% (попередньо бар’єр складав 3%), отримали право на розподіл місць в раді. За результатами підрахунку голосів на 12-ти виборчих округах району до Львівської міської ради обрано 9 депутатів. Слід зазначити, що відповідно до нового виборчого законодавства кількість депутатів, які у 2015 році обирались до Львівської міської ради, зменшилась з 90 до 64.

Також, новим Законом запроваджено проведення другого туру у містах, де проживає понад 90 тисяч виборців. Якщо в першому турі жоден кандидат не набирав половину голосів, то до другого виходили два лідери перегонів, що зокрема і відбулось у місті Львові.

Ще одним нововведенням стало те, що висувати кандидатів у депутати рад вище сільських та кандидатів на посаду мерів міст мали право тільки політичні партії.

Вперше, з метою збільшення представництва жінок, у закон про вибори внесено чітку вимогу, що у списку партії має бути не менше 30% представників однієї статі.

Забезпечення роботи Франківської територіальної виборчої комісії у місті Львові на місцевих виборах 25 жовтня та повторному голосуванні 15 листопада було покладено на районну адміністрацію.

Протягом звітного року в зв’язку із збільшенням чисельності виборців в окремих мікрорайонах додатково утворено дві звичайні постійні виборчі дільниці (на вул.Науковій,3б в приміщенні Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Академіка Підстригача та на вул.Володимира Великого,50 в приміщенні ГНК «Гетьман»). Таким чином в районі діяла 61 виборча дільниця, в тому числі 4 спеціальні дільниці в лікувальних закладах.

В умовах постійного розвитку комп’ютерних технологій стало можливим впровадження системи електронного менеджменту для проведення виборчого процесу. Так, виборці могли перевіряти свої персональні дані в інтерактивному режимі, для цього на відкритому сайті ЦВК створено розділ “Кабінет виборця”, зареєструвавшись в якому, кожен громадянин України міг отримати на свою електронну адресу повідомлення про свої персональні дані, які внесені до Державного реєстру виборців, і в разі не включення чи розбіжностей з даними паспорта звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації (за звітний рік 297 мешканців району скористались такою можливістю).

Робота з мешканцями

Важливим напрямом роботи залишається надання послуг мешканцям. Щодня в районну адміністрацію приходять громадяни з маленькими дітьми на візках, особи похилого віку та люди з особливими потребами. Саме тому, одним з найперших завдань районної адміністрації було вирішення питання влаштування пандусу для заїзду таких осіб і у березні поточного року і це вдалось реалізувати.

Протягом 2015 року Центр надання адміністративних послуг району відвідало понад 5 тисяч осіб.

У звітному періоді в районну адміністрацію надійшло 6 тисяч 477 звернень, з них 145 – запитів на інформацію , 85 – скарг, 770 – заяв та документів для надання адміністративних послуг (Додаток №9).

Найпоширеніші звернення мешканців:


  • проведення поточного та капітального ремонту дахів;

  • обрізка дерев;

  • ремонт внутрішньоквартальних доріг;

  • ремонт системи водопостачання та каналізаційної мережі;

  • прибирання прибудинкової території та вивіз ТПВ;

  • питання захисту прав дітей.

Постійно зростає кількість електронних звернень, які надходять в районну адміністрацію з офіційного веб-сайту Львівської міської ради. Зокрема, у 2015 році надійшло 225 електронних звернень (у 2014- 181).

Враховуючи розвиток інформаційних технологій спеціалістами районної адміністрації розглядаються звернення, скеровані з мобільних додатків та соціальної сторінки «Фейсбук».

У 2015 році на особистий прийом до голови районної адміністрації записалося 97 мешканців (у 2014 році таких було 80), до заступників голови районної адміністрації – 50 осіб. Щочетверга в Центрі надання адміністративних послуг районної адміністрації здійснювався прийом близько 20-ти мешканців керівниками різних структурних підрозділів.

На окремому контролі перебуває вирішення питань що надходять на Центральну міську диспетчерську службу (ЦМДС). Впродовж звітного періоду надійшло 10 346 звернень мешканців, з них 931 – з питань благоустрою, ремонту доріг та озеленення, 6148 – з питань житлового господарства. Слід зазначити, що 819 звернень скеровано на розгляд в ЛМКП «Львівводоканал», 148 звернень щодо вуличного освітлення та 844 звернення з питань ліфтового господарства - в ЛКП «Львівсвітло». Середній термін виконання одного звернення у звітному періоді склав 22 години.

Протягом року в районній адміністрації працювало 25 комісій, комітет з конкурсних торгів, опікунська рада та Координаційна рада у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Адміністративною комісією районної адміністрації розглянуто 397 справ, накладено штрафів на 330 осіб на загальну суму 122,7 тис.грн, з яких добровільно сплачено в бюджет міста 41,5 тис.грн.

На розгляд комісії з питань поновлення прав реабілітованих за звітний період надійшло 12 звернень громадян, потерпілих від політичних репресій, видано 10 посвідчень реабілітованим громадянам, підготовлено подання до Львівської обласної ради, яким внесено 5 осіб до реєстру громадян, реабілітованих та потерпілих від політичних репресій.

Комісією з питань призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 1957 заяв. Слід зазначити, що кількість громадян, які звертаються за наданням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг постійно зростає. Так, Франківським відділом соціального захисту у 2015 році призначено державні субсидії 19 891 сім’ї, а у 2014 році таких сімей було 15 722.

На міжвідомчій комісії при районній адміністрації розглянуто 240 звернень від фізичних та юридичних осіб, зокрема щодо надання дозволів на перепланування, об’єднання чи розділ квартир, влаштування індивідуального опалення взамін пічного, присвоєння окремих поштових адрес будинкам та впорядкування нумерації квартир, з питань самочинного будівництва, в тому числі щодо приведення до попереднього стану самовільно перепланованих квартир та погодження завершення самовільно розпочатого будівництва.
Плани на 2016 рік

Продовжується робота з облаштування місць для відпочинку мешканців. Зокрема, у 2016 році заплановано впорядкувати сквер на вул.В.Симоненка, пішохідну алею на вул.І.Пулюя та територію на куті вул.Тролейбусної – Володимира Великого.

Залишається ще значна кількість доріг і тротуарів, які потребують ремонту, зокрема у 2016 році заплановано відремонтувати вулиці Молдавську, Аркаса, Холодноярську, міжквартальні проїзди на вул.Коновальця,85а,б,в, вул.Кульпарківькій,36-42, Науковій,94-96 та багатьох інших.

Серед планів у житловому господарстві - ремонт 69-ти покрівель на суму 11 млн.498,1 тис.грн., водопровідно-каналізаційних мереж на суму 1 млн.716,4 тис.грн., балконів у 5-ти будинках, капітальний ремонт будинку на вул.Окружній,33 на суму 726 тис.грн. та 4-го під’їзду цього будинку на суму 251,3 тис.грн. та виконання інших необхідних робіт.

За рахунок інвестування коштів на проведення робіт з ремонту ліфтів ЛКП «Львівсвітло» у 2016 році заплановано виконати ремонт 12-ти ліфтів на суму 860,0 тис.грн. та диспетчирезацію 25-ти ліфтів на суму 315,0 тис.грн.

Районний центр надання адміністративних послуг на даний час займає приміщення площею 25,4 кв.м, що не дозволяє створити належні умови для надання мешканцям міста визначеного переліку адміністративних послуг. Для вирішення даного питання у звітному році розпочато реконструкцію частини приміщень першого поверху районної адміністрації, яку заплановано завершити у 2016 році.Районна адміністрація і надалі буде працювати над вирішенням основних завдань і проблем відповідно до наданих повноважень.

Голова районної адміністрації Т.Гнида


База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка